Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Громадськості / Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.03.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3910 / 3697
Якщо до однієї компанії звертаються декілька фірм, що планують бути Учасниками, з пропозицією прийняти участь в закупівлі в якості субпідрядника з виконання певних робіт. Чи може один субпідрядник бути у декілька учасників? Чи буде порушенням, якщо лист-згода субпідрядника надано більше ніж одному Учаснику одного і того ж тендеру?
Відповідь
15.03.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4414 / 3762
Новий структурний підрозділ - головний розпорядник коштів, в якому необхідно створити тендерний комітет або Уповноважену особу. Просимо Вас надати розяснення в якому випадку призначити одну або двох уповноважних осіб, з урахуванням того, що бюджет головного розпорядника коштів на закупівл. товарів, робіт та послуг буде складати близько 6,0 млн.грн. Також виникає питання стосовно оформлення протоклів, згідно з ст.11 рішення Уповноваженої особи оформлюється протоколом, та підписується Уповноваженою особою. Таким чном Уповноважена особа сама офопмлює протокол - його створює і сама його підписує. Чи потрібно затвердження протоколу керівним складом структурного підорзділу (затвердження або погодження)??? Будемо вдячні за надану відповідь.
Відповідь
15.03.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3840 / 3789
Як законно внести зміни до тендерного договору на закупівлю електроенергії з ПАТ "Київенерго"(переговорна процедура) в зв"язку з реєстрацією ПАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ",який є правонаступником ПАТ"КИЇВЕНЕРГО". ПАТ "Київенерго" надало нам лист і додаткову угоду на зміну реквізитів Учасника. Чи є законною дана додаткова угода ? Які наші дії? Додаємо копії листа та додаткової угоди.
Відповідь
14.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3547 / 3492
Доброго дня. Ситуація наступна. Проводяться відкриті торги на закупівлю послуг на суму 500 000.00. Було проведено акуціон. При розгляді тендерної пропозиції учасника з найбільш економічно вигідною ціною, виявлено відсутність довідки в довільній формі про відсутність підстав зазначених у ст. 17, подання якої передбачено тендерною документацією. Запитання: чи є це підставою для відхилення тендерної пропозиції, зважаючи на те, що згідно п.1.ч.1 ст.30 ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо: 1) учасник: не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону; не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником. Дякую.
Відповідь
14.03.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4726 / 4499
Чи відповідає вимогам закону застосування ВНЗ переговорної процедури при закупівлі газу для гутрожитку на підставі cт. 35, п 2 (Відсутність конкуренції), з посиланням на Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу від 22.03.2017 р. № 187. Згідно Закону "Про ринок природного газу" побутовий споживач - це лише фізична особа. Зміни про доповнення цієї категорії мешканцями гутрожитку на даний час не прийняті. Надайте, будь ласка, оцінку можливості застосування перегорвої процедури за даних умов (вартість більше 200 тис.грн.)
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2