Консультації з питань публічних закупівель
Міська рада утворила комунальні підприємства для виконання певних робіт з утримання об’єктів благоустрою міста. Яким чином можна укладати договори між департаментом КГтаБ (орган управління для комунальних підприємств) - розпорядником бюджетних коштів вищого рівня, та комунальними підприємствами - одержувачами. На даний момент комунальні підприємства навіть не можуть приймати участь у торгах, як пов’язані з ДКГтаБ особи, що створені одним засновником (Вінницькою міською радою). Підкажіть будь ласка яким чином організовувати роботу у місті, де нема конкуренції виконавців послуг і створені спеціалізовані підприємства? Чи може головний розпорядник бюджетних коштів проводити тендер для розпорядників коштів нижчого рівня, які є окремою юридичною особою? Чи може комунальне підприємство, яке є підзвітним департаменту комунального господарства та благоустрою брати участь в відкритих торгах, які проводить департамент, відповідно до Закону «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
Чи потрібно сумувати закупівлю за тим самим кодом ДК 021:2015 після розірвання договору?
Ми заключили договір, до прикладу, на 60 000 грн. Потім розірвали цей договір за згодою сторін. Платежі не здійснювалися. Чи можемо ми провести новий договір по цьому ДК 021:2015 без використання електронної системи( прямий договір) на суму 55 000 грн.? Чи вже потрібно проводити тендер?
Дякую за відповідь
Відповідь
Чи можна згідно п.11 Особливостей проводити закупівлю послуг поточного ремонту автомобіля без застосування ЕСЗ, тобто шляхом прямого укладання договору до 200 тис.грн.
Відповідь
Як називати джерело фінансування кошти отримані від НСЗУ згідно ПМГ - Джерело фінансування : - «Власний бюджет(кошти від господарської діяльності підприємства)», чи «кошти місцевого бюджету», чи «інші кошти»? Дякую за відповідь!
Відповідь
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка. Проводили закупівлю по ЗЦП ставили очікувану вартість по методиці розрахунку. Виграли в нас постачальник з нижчою ціновою пропозицією. Проводимо другий ЗЦП по тому ж самому товару, на залишок коштів. Ставити очікувану вартість таку саму як в 1 ЗЦП чи можна нижчу? Дякую.
Відповідь