Консультації з питань публічних закупівель
Чи має право відокремлений підрозділ юридичної особи(філія, без права юридичної особи) виступати замовником та проводити закупівлі відповідно до нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі"
Відповідь
1. Яким чином має формуватись та оприлюднюватись річний план закупівель при наявності у замовника декількох уповноважених осіб (єдиним планом, чи окремими планам за напрямками діяльності кожної уповноваженої особи)?
2. Яким чином завершати процедури закупівлі у випадках тимчасової відсутності уповноваженої особи (наприклад, особа на лікарняному)?
3. Чи необхідно уповноваженій особі перед оприлюдненням звіту про виконання договору про закупівлю (закінчення строку дії договору про закупівлю, або його виконання сторонами, або його розірвання) оформлювати протоколом відповідне рішення?
Відповідь
Підприємство уклало договір на постачання теплової енергії з бюджетною організацією.
Умовами договору визначена форма оплати - передоплата (для комунального підприємства це дуже важливо).
При формуванні звіту про результати проведення процедури закупівлі Замовник припустився помилки і у графі "Тип оплати" зазначив "Післяоплата" повністю нівелювавши попередні домовленості скріплені підписами та печатками. Оскільки Держказначейство не дивиться на умови договору, а керується відомостями у Звіті відмовляючись виконувати передоплату.
Повторюю: Для комунального підприємства - ЦЕ ВКРАЙ ВАЖЛИВО!
Сайт "Прозорро" відповів, що помилку виправити неможливо, посилаючись на Технічне завдання, розроблене Вашим Міністерством.
Питання: Навіщо проводити такі процедури, коли технічну помилку, яка НИЩИТЬ скріплені домовленості неможливо виправити?
Якщо є шлях для виправлення помилки - дайте пораду.
Якщо нема, то Ваше Технічне завдання НЕДОСКОНАЛЕ.
Відповідь
Замовник незаконно відхилив мою тендерну пропозицію (ТОВ "Буд Оптіма") мотивуючи це відсутністю ліцензії (ліцензія не потрібна на торгівлю будівельними матеріалами згідно діючого законодавства України) та не на їх бланку надав інформацію про компанію.
https://dozorro.org/tender/UA-2020-02-21-000805-a#tender
Відповідь
Доброго дня!
У 2018 році був заключений договір з нерезидентом (Росія) на виконання робіт, у договорі ціна договору зазначена
в рублях, а в системі - в гривнях (переведена по курсу НБУ по закінченню аукціону).
Як правильно проставити виконання договору в системі (в рублях чи в гривні), адже ніде не має інформації,
що можна зробити перерахунок в гривню, по курсу НБУ, після підписання договору, в тому числі під
час заключення додаткових угод, закриттю, виконанню договору.
Відповідь