Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Шевчук Наталія Федорівна

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Відхилення тендерних пропозицій
Суть питання: Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій/пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги". Замовником встановлено у тендерній документації вимогу щодо накладання електронного цифрового підпису або кваліфікованого електронного підпису на документи тендерної пропозиції. Натомість, учасником закупівлі не накладено ЕЦП/КЕП на документи пропозиції. Статтею 31 Закону встановлено вичерпний перелік підстав для відхилення. Чинна редакція Закону не містить підставу як то невідповідність пропозиції учасника вимогам документації. Проте чинне законодавство містить норму щодо необхідності накладення ЕЦП/КЕП, тож дана вимога відображена у тендерній документації. Питання: яка підстава для відхилення з визначених у статті 31 Закону повинна застосовуватись у даному випадку?.
Відповідь на запит 2343/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься у запиті №1619/2020 за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=d4b268c9-7354-499a-b6cc-f1ae51d48463&lang=uk-UA.

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json