Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Комунальне підприємство "Управляюча компанія "Жилкомсервіс"
Тема: Інше
Тема розширена: Участь комунального підприємства в закупівлях міської ради
Суть питання: Міська рада є засновником комунального підприємства. Чи може міська рада визначити комунальне підприємство виконавцем робіт, на суму від 50 000 грн., наприклад, прибирання доріг, тротуарів від сміття, (в статуті у видах діяльності підприємства є такий вид діяльності) без проведення процедури закупівель?
Дякую.
Відповідь на запит 504/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання містяться в листі від 15.09.2020 № 3304-04/56256-06 Щодо делегування здійснення закупівель”, розміщеного на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:

https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=56256

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Замовник процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2