UA | EN
IMG_1465b.jpg
Нагороджено найкращих національних виробників
29.03.2013 | 18:18 | Прес-служба Мінекономрозвитку

На виконання рішення Ради Глав Урядів країн-учасниць Співдружності Незалежних Держав Мінекономрозвитку забезпечило проведення національного етапу четвертого конкурсу на здобуття премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг. Урочисті заходи з нагоди нагородження переможців відбулися 29 березня у Клубі Кабінету Міністрів.

Найкращих визначали у 20 номінаціях, серед яких: виготовлення продукції виробничого призначення, виробництво товарів народного споживання, виробництво продовольчих товарів та сільськогосподарської продукції, а також послуги.

На адресу лауреатів і переможців надійшли привітальні листи від імені Прем’єр-миністра Миколи Азарова та Міністра економічного розвитку і торгівлі Ігора Прасолова.  Де, зокрема, було зазначено, що саме ефективність менеджменту та якість продукції є на сьогодні головними критеріями оцінки розвитку та потенціалу підприємств. Була висловлена впевненість, що участь у конкурсі є стимулом для зростання конкурентоспроможності  української продукції та популяризації товарів провідних вітчизняних підприємств, які забезпечують економічний розвиток України.

Присутні зазначили, що досвід переможців і лауреатів національного етапу стане гідним прикладом для інших вітчизняних виробників.

Також було висловлене сподівання, що українська продукція буде гідно представлена на міждержавному етапі конкурсу і здобуде визнання європейської та світової спільноти.