UA | EN
IMG_7348.JPG
Обсяги роздрібної торгівлі з початку року зросли майже на 12%
25.07.2013 | 15:32 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Торгівля - перспективна, інвестиційно приваблива та дієва ланка економіки України. А її  розвиток завжди був однією з головних рушійних сил економіки та об’єктивним показником реального рівня добробуту громадян. З початку року загальний обсяг обороту роздрібної торгівлі збільшився на 11,6 % проти відповідного періоду попереднього року  і досяг  324 млрд. гривень. Про це йшлося 25 липня під час урочистостей з нагоди Дня працівників торгівлі.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, нагадав присутнім про суттєвий вклад сфери торгівлі у формування зведеного бюджету України. Наприклад,  лише з початку цього року  від суб’єктів господарювання, що займаються торговельною діяльністю, до бюджетів усіх рівнів надійшло 19,8 млрд. гривень. Тому розвиток торгівлі входить до основних пріоритетів роботи Уряду.

«З року в рік галузь невпинно нарощує обсяги товарообігу, використовує у роботі прогресивні технології, задовольняє потреби населення у якісних товарах, наближаючи стандарти роботи до міжнародних. Професійність, відданість працівників обраній справі, знання, досвід та енергія є вагомим внеском у розвиток суспільства та зростання економічного благополуччя держави. Нехай ваші зусилля й надалі спрямовуються на забезпечення високих темпів розвитку торговельної мережі, вдосконалення її інфраструктури,  на підтримку вітчизняного товаровиробника, поліпшення якості сервісу», - йшлося у привітанні Першого віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова, яке зачитав Ігор Прасолов.

За словами Міністра, зараз перед владою стоять завдання щодо подальшого розвитку сфери торгівлі. Це стосується, перш за все, запровадження єдиних стандартів та правил організації і здійснення торговельної діяльності, які б відповідали кращим світовим стандартам; модернізації та розширення  торговельної інфраструктури; впровадження в торговельну діяльність сучасних логістичних технологій, технологій фасування та зберігання товарів (що дозволить знизити рівень матеріальних втрат на шляху постачання товарів від виробника до кінцевого споживача); забезпечення якості і безпечності товарів, що пропонуються на внутрішньому і зовнішньому ринку.