UA | EN
11-13 січня Степан Кубів перебуватиме у Республіці Індія
10.01.2019 | 13:02 | Прес-служба Мінекономрозвитку

11-13 січня 2019 року українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим перебуватиме з робочим візитом у Республіці Індія для участі у 25-му Міжнародному Саміті Партнерства 2019 “Нова Індія - зростання до глобальних можливостей”.

На полях саміту Перший віце-прем’єр-міністром - Міністр економічного розвитку і торгівлі України також проведе низку двосторонніх зустрічей з високопосадовцями Республіки Індія та інших країн, а також дасть інтерв'ю провідним економічним ЗМІ.

У рамках роботи Саміту українська делегація візьме участь в низці пленарних засідань, зокрема, щодо  розвитку інфраструктури, бізнес клімату, цифрової економіки та промисловості.

Довідково:

25-ий Саміт Партнерства “Нова Індія - зростання до глобальних можливостей” - щорічний економічний форум, організований Конфедерацією індійської промисловості спільно із Департаментом промислової політики та розвитку Республіки Індія.

Саміт щороку збирає понад 1500 учасників з понад 40 країн світу з метою налагодження міжнародної економічної, торговельної та інституційної співпрацю між учасниками на міждержавному та бізнес-рівнях.

Більше про Саміт можна прочитати за посиланням http://partnershipsummit.com/