UA | EN
Мінекономрозвитку та Офіс з просування експорту проводять конкурс «Битва міст»
01.10.2018 | 12:14 | Прес-служба Мінекономрозвитку

З 25 вересня по 17 жовтня 2018 року Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Офіс з просування експорту проводять конкурс «Битва міст» для місцевих органів виконавчої влади України для визначення двох українських міст (окрім м. Київ), які приєднаються для реалізації національних безкоштовних освітніх програм для підприємців та експортерів «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine».

Для участі в конкурсі місцеві органи виконавчої влади мають визначити одного Регіонального координатора, який надаватиме належну інформаційну підтримку освітнім програмам на період проведення конкурсу «Битва міст» та забезпечить необхідну кількість заяв-реєстрацій від представників бізнесу регіону.

18 жовтня Офіс з просування експорту визначить два міста-переможця, які матимуть змогу приєднатись до реалізації національних навчальних програм та отримають відзнаку від Інституту Маркетингу Естонії за підтримку проектів Розвитку та співробітництва та відзнаку від Офісу з просування експорту у реалізації національних освітніх програм. Регіональні координатори будуть запрошені до участі в освітньому бізнес-турі (Таллінн, Естонія).

Терміни реєстрації на програми пролонговано: Export Revolution Ukraine PRO та Creative Export Ukraine PRO до 17 жовтня 2018 року.

Довідки  за телефоном +380 63 7400335 (Анастасія Крилова, менеджер освітніх програм Офісу з просування експорту).

Більше інформації про освітні програми Офісу з просування експорту доступно за посиланням https://epo.org.ua/education

Довідково

«Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine»  - це 5 безкоштовних освітніх семінарів щодо виходу на зовнішні ринки і різних аспектів експортної діяльності, а також 7 безкоштовних освітніх семінарів з креативного підприємництва та експорту. Заняття відбуватимуться за участі міжнародних експертів та тренерів.

Ці освітні програми розроблені Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку і співробітництва).