Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Мінекономіки опублікувало методичні рекомендації щодо визначення вартості робіт з енергетичного аудиту промислових підприємств
23.09.2021 | 16:46 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Міністерство економіки України спільно з проектом ««Консультування підприємств щодо енергоефективності», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини, домовились про співпрацю з реалізації пілотних заходів щодо підвищення енергоефективності на промислових підприємствах. З цією метою було проведено 65 енергетичних аудитів відповідно до ISO 50001 для малих та середніх підприємств з чотирьох галузей економіки: хлібопекарській, молочній, машинобудівній та виробництва неметалевих будівельних матеріалів.

За результатами отриманого досвіду з проведення енергоаудитів була підготовлена брошура «Методичні рекомендації щодо визначення вартості робіт з енергетичного аудиту промислових підприємств».

У брошурі наведено основні принципи ціноутворення в енергоаудиті та надано детальну методику визначення вартості послуг, з урахуванням складності робіт, норм часу, приладового забезпечення, кваліфікації виконавців, галузевої приналежності, кількості показників енергоефективності.

Методичні рекомендації можуть використовуватись як енергоаудиторськими компаніями для підготовки комерційних пропозицій, так і представниками промислових підприємств для формування бюджету на його проведення, оцінки пропозиції учасників конкурсних торгів тощо.

Ознайомитись з брошурою можна у вкладенні.

Методичні рекомендації щодо визначення вартості робіт з енергетичного аудиту промислових підприємств

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2