Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Україна та Туреччина планують укладання Угоди про вільну торгівлю на збалансованих та взаємовигідних умовах
13.05.2016 | 12:19 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська взяла участь в офіційній зустрічі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Міністром національної оборони Турецької Республіки Ісметом Йилмазом. Під час зустрічі обговорили перспективи поглиблення двостороннього співробітництва, зокрема, у військово-технічній і торговельній сферах.

Наталія Микольська повідомила про домовленості, які були досягнуті під час цієї зустрічі, а саме: пожвавлення торгівлі вже цього року, збільшення обсягів експорту та турецьких інвестицій в економіку України, а також домовлено завершити переговорний процес стосовно укладання Угоди про вільну торгівлю на збалансованих та взаємовигідних умовах якомога швидше.

Також вирішено провести переговори стосовно проектів: “Протоколу про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно” та оновленої Угоди між Турецькою Республікою та Україною про взаємне сприяння та захист інвестицій, підписаної у 1996 році.

Нагадуємо, що сьогодні відбудеться підписання протоколу Десятого засідання Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва під співголовуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка та Міністра національної оборони Турецької Республіки Ісмета Йилмаза, за участю заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталії Микольської.

Попередню інформацію щодо роботи Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва можна переглянути тут.

 

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2