Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
В Мінекономіки обговорили подальші кроки співпраці із США щодо отримання Україною експертної допомоги з питань реформування оборонної промисловості
14.02.2020 | 21:17 | Прес-служба Мінекономіки.

14 лютого у Мінекономіки відбулася зустріч міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова зі старшим радником США з питань військово-промислового комплексу Дональдом Вінтером.

Тимофій Милованов поінформував про пріоритети діяльності міністерства за даним напрямом, зробивши акценти на проведенні вперше в історії України огляду оборонно-промислового комплексу та на заходах щодо удосконалення законодавства у цій сфері.

Під час зустрічі також обговорили кращий іноземний досвід щодо розвитку державно-приватного партнерства, корпоративного управління підприємствами державного сектору та удосконалення системи державного експортного контролю.

Міністр Тимофій Милованов наголосив на важливості підтримки, яка надається Україні Урядом США та необхідності подальшого розвитку стратегічного партнерства. Щодо подальших кроків співпраці, сторони домовилися про отримання подальшої експертної допомоги від США з питань корпоративного управління та оцінки впливу іноземних інвестицій на національну безпеку.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2