Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Кандидатуру нового керівника УААСП запропонує наглядова рада
18.07.2017 | 10:52 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

18 липня 2017 року відбулися співбесіди з кандидатами на посаду генерального директора державної організації “Українське агентство з авторських та суміжних прав” (УААСП).

За результатами співбесід члени конкурсної комісії не дійшли згоди, щодо кандидата, який відповідав би усім вимогам, що висуваються до генерального директора. Відтак, згідно з новим Статутом УААСП, кандидатуру на посаду генерального директора запропонує новостворена наглядова рада. Детальніше про наглядову раду УААСП: http://bit.ly/2tAU82Z

Нагадаємо, що прийом заявок на посаду директора УААСП завершився 26 червня 2017 року. До співбесіди були запрошені 7 претендентів. Переглянути відео співбесід всіх конкурсантів можна за посиланням: http://bit.ly/2uxVorJ.

Довідково

“Українське агентство з авторських та суміжних прав” - це українська державна організація колективного управління, що спеціалізується на зборі і виплаті авторської винагороди (роялті). Основним завданням організації є управління на колективній основі і захист майнових авторських прав українських і зарубіжних авторів на території України.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2