Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
У СОТ відбулися консультації у справі DS 525
19.07.2017 | 17:51 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Сьогодні, 19 липня 2017 року у Женеві в рамках Світової організації торгівлі проведено консультації у справі DS 525 «Україна - Заходи, що стосуються торгівлі товарами і послугами».

Як відомо, 19 травня 2017 року Україна отримала офіційну вимогу від Російської Федерації на проведення консультацій в рамках механізму врегулювання суперечок СОТ у зв’язку із, як заявила РФ, «сталою практикою торговельних обмежень».

З метою дотримання процедурних вимог Світової організації торгівлі відповідно до Домовленості про правила та процедури врегулювання суперечок СОТ, українська делегація представила позицію.

Українська сторона наполягає на тому, що Україна діє у відповідності до своїх зобов‘язань в рамках Світової організації торгівлі. Позиція України ґрунтується на чітких юридичних аргументах та підкріплена положеннями міжнародних угод, а також рішеннями, численними актами та заявами міжнародної спільноти.

Україна була представлена делегацією на чолі з заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговим представником України Наталією Микольською.

Консультації та їх зміст обов’язково є конфіденційними для сторін.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2