Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

25
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
7041_27_13_40B.jpg
Держава стимулюватиме галузі, на продукцію яких є попит на внутрішньому і зовнішньому ринках
27.03.2013 | 15:56 | Прес-служба Мінекономрозвитку

У Програмі активізації економічного зростання на 2013-2014 роки закладено детальний план заходів, направлених на пожвавлення реального сектору економіки та чітке розуміння які якісні результати отримає економіка і суспільство у цілому. На цьому акцентував увагу Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов під час брифінгу в Кабінеті Міністрів 27 березня.

За його словами, Програма передбачає стимулювання виробництва у тих галузях, на продукцію яких є суттєвий внутрішній і зовнішній попит – в першу чергу, агропромисловий комплекс, паливно-енергетичний комплекс (електроенергія), легка промисловість, автомобілебудування.

«Аграрний сектор вже за результатами січня – лютого продемонстрував зростання виробництва більше ніж на 5%. На сільськогосподарську продукцію наявний стабільний попит, що постійно зростає. Так само зростає внутрішній і зовнішній попит на електроенергію. Розвиток цих галузей не тільки дозволить збільшити обсяги виробництва, але і створить інвестиційний попит в суміжних галузях – машинобудуванні, гірничо-металургійному комплексі, харчовій промисловості тощо», - розповів Ігор Прасолов.

Далі Міністр зазначив, що у Програмі передбачені конкретні заходи, спрямовані на збільшення виробництва продукції цих галузей, підвищення обсягів переробки сільгосппродукції, збільшення інвестицій у галузі.

Ще одна важлива мета, яку планують досягти у ході реалізації Програми – імпортозаміщення. Воно планується в першу чергу у таких галузях як: виробництво ліків та медичного обладнання; товарів легкої промисловості; продуктів харчування з високим ступенем переробки; виробництво автомобільної та сільгосптехніки.

«В подальшому планується нарощування виробництво вітчизняної продукції у таких галузях як авіабудування, суднобудування, виробництво побутової техніки. Для цих галузей Програмою передбачено як безпосередню підтримку виробництва, так і комплекс заходів з протидії нелегальному імпорту, що надходить на тіньовий ринок, і знижує конкурентоздатність вітчизняних товарів», - сказав Міністр економічного розвитку і торгівлі.

Також заходи щодо активізації економіки передбачають модернізацію виробництва для зростання конкурентоздатності вітчизняної продукції, підвищення рентабельності виробництва, освоєння нових видів високотехнологічної і наукоємної продукції та просування вітчизняних товарів та послуг на зовнішні ринки.

 

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json