Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

27
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Зустріч УКР-БІЛ
Юрій Бровченко провів робочу зустріч делегацій України і Білорусі з питань розвитку співробітництва у промисловій сфері
05.07.2019 | 15:35 | Прес-служба Мінекономрозвитку

4 липня в Мінекономрозвитку під головуванням заступника Міністра Юрія Бровченка відбулась робоча зустріч міністерських делегацій України та Білорусі з питань розвитку співробітництва у промисловій сфері. Білоруську делегацію очолив заступник Міністра промисловості Республіки Білорусь Дмитро Корчик.

У заході також взяли участь представники українських підприємств - “Південмаш”,  “Укравтозапчастина”, “Гідросила” та інші та білоруських підприємств - “Мінський тракторний завод”, “Мінський моторний завод”, “Гомсельмаш” та інші.

Під час зустрічі сторони вкотре висловили взаємну зацікавленість у поглибленні промислового співробітництва і визнали найбільш перспективним напрямом співпраці галузь машинобудування.

Учасники заходу з української і білоруської сторін підтвердили домовленості, що були досягнуті під час проведення спільного засідання Робочої групи зі співробітництва в галузі промисловості та виробничої кооперації. Сторони висловили свої позиції щодо необхідності лібералізації вимог до рівня локалізації виробництв високотехнологічної техніки і обладнання для АПК, а також обговорили питання вироблення взаємоприйнятного механізму розрахунку рівня локалізації виробництва сільськогосподарської техніки на спільних складальних підприємствах, розташованих на території України.

В ході діалогу під час зустрічі її учасники дійшли згоди щодо необхідності пошуку нових механізмів налагодження спільного виробництва пріоритетних конкурентоспроможних видів техніки і обладнання для АПК за ефективної державної підтримки обох країн.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json