Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
І. Прасолов: У непростій роботі нам допомагають небайдужі громадяни
21.06.2013 | 14:00 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Звернення громадян інколи стають лакмусовим папером для аналізу власної роботи, а інколи й джерелом для майбутніх планів, сказав Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, вітаючи колег з професійним святом – Днем державної служби.

«Серед 36 тис. запитів,  які надійшли до міністерства, є листи у яких громадяни викладають власні думки і проекти щодо активізації економіки і пожвавлення виробництва. Дуже приємно, що в Україні є громадяни, які не просто чекають світле майбутнє, яке їм хтось піднесе, а хочуть  допомогти змінювати життя українського суспільства на краще. Це допомагає проаналізувати власну роботу, виявити і виправити помилки, а інколи й отримати пораду, яку можна використати у роботі», - зазначив Ігор Прасолов.

Також у вітальній промові Міністр наголосив, що саме діяльність Мінекономрозвитку, а відтак і  кожного працівника Міністерства,  впливає на життя українців і країни в цілому.

«Кожен з вас на своєму місці вносить вклад у розбудову нашої держави. Я висловлюю вам подяку за ту величезну роботу, яку ви робите, за самовідданість, яку ви проявляєте під час своєї професійної діяльності. Завжди хочеться, щоб усе, що ми робимо для наших людей і для нашої країни було зроблено якнайкраще. І дуже хочеться, щоб люди відчували нашу роботу через покращення свого життя», - сказав Ігор Прасолов.

 

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json