Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

03
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Дев'яте засідання Конкурсної комісії Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку
Дев'яте засідання Конкурсної комісії Фонду підтримки винаходів Мінекономіки
04.12.2019 | 14:32 | Прес-служба Мінекономіки

3 грудня 2019 р відбулося Дев’яте засідання Конкурсної комісії  з відбору проектів для державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків Фонд підтримки винаходів Мінекономіки.

Під  головуванням заступника Міністра розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України Дмитра Романовича  Комісія провела засідання в оновленому складі 

Під час засідання  Члени Конкурсної комісії  розглянули низку  організаційних питань  по роботі Фонду та обговорили механізми оцінювання проектів які подалися на Конкурс Фонду підтримки винаходів Мінекономіки. Незабаром Комісія засідатиме щодо допуску учасників до другого етапу конкурсу Фонду підтримки винаходів Мінекономіки.

Відповідно до Постанови КМУ від 20 червня 2018 р «Про реалізацію експериментального проекту з організації діяльності фонду державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків» Фонд підтримки винаходів Мінекономіки є експериментальним проектом що реалізується Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  разом з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою в межах фонду державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків.

Фонд підтримки винаходів Мінекономіки передбачає організацію та проведення на конкурсних засадах відбору проектів, пов'язаних із створенням та/або використанням винаходів, корисних моделей, промислових зразків, ноу-хау та інших результатів інтелектуальної, творчої діяльності, для державного стимулювання, а також визначення та прийняття рішення про переможців зазначеного відбору.

Під час реалізації експериментального проекту державне стимулювання спрямовується на:

  • створення і використання винаходів, корисних моделей, промислових зразків, ноу-хау та інших результатів інтелектуальної, творчої діяльності
  • розроблення механізму підтримки та захисту об'єктів права інтелектуальної власності
  • покращення інвестиційного клімату в Україні.

Ознайомитися з діяльністю Фонду підтримки винаходів Мінекономіки Ви можете за посиланням https://www.sfii.gov.ua/fpv/

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json