Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Україна офіційно включилася в процес консультацій з РФ у зв'язку із забороною на продукцію Roshen
31.07.2013 | 11:46 | Прес-служба Мінекономрозвитку

 

У зв'язку із забороною ввезення продукції компанії Roshen, Україна оперативно реагує на ситуацію і негайно приступає до консультацій з російською стороною.

«Україна буде діяти досить оперативно в цьому питанні. Як тільки стала відома інформація, що паном Онищенко зроблено заяву, відразу ж була створена робоча група, і я її очолив, до цієї групи також входить Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк. Ми були готові, і у нас є план дій», - сказав Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

Як зазначив Міністр, головна мета робочої групи - оперативне вирішення проблеми, об'єктивна оцінка фактів, відстоювання національних інтересів, відновлення експорту продукції українського виробника.

«Ситуація, яка виникла, торкається інтересів понад 8 тисяч працівників наших підприємств, може відбитися на сальдо торгового балансу, загрожує зменшенням податкових відрахувань на всіх рівнях. Ми будемо наполягати на об'єктивності і відстоювати національні інтереси», - підкреслив Ігор Прасолов.

Також Міністр сказав, що Україна буде вести виважену політику для того, щоб не допустити загострення торговельних відносин між двома країнами.

«Алгоритм дій такий: будуть проведені консультації з російською стороною, ми зробимо запит і вивчимо офіційні результати експертизи, а далі будемо вести переговори про інспектування наших підприємств фахівцями Росспоживнагляду. За результатами інспекції, буде вирішуватися питання про відновлення експорту української продукції на ринок РФ. Наші фахівці готові виїхати на переговори до Москви в будь-який час, як тільки ми домовимося з російською стороною», - пояснив Ігор Прасолов.

Інспекція Росспоживнагляду фабрик Roshen, проходитиме на підприємствах Києва, Вінниці, Кременчука та Маріуполя.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json