Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Створення ЗВТ з Євросоюзом позитивно вплине на розвиток вітчизняної економіки -Прасолов
14.06.2013 | 14:52 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Незважаючи на розмови про те, що створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) з Європейським союзом, завдасть шкоди окремим галузям української економіки, аналіз показав, що вплив такого рішення буде позитивним, повідомив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов в ході Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners».

 

«Оскільки вступ в будь-яку зону вільної торгівлі це питання домовленостей, питання якихось балансів, то ми це все прекрасно розуміли, коли проводили переговори з ЄС щодо зони вільної торгівлі. Ми йшли на це свідомо, ми прораховували нашими академічними інститутами, ми аналізували, як вони оцінюють ці процеси і дійшли висновку, що в цілому для України це буде плюс», - сказав Міністр.

 

При цьому, за його словами, вже зараз завершується опрацювання плану конкретних кроків, які має зробити Уряд, для того щоб вітчизняна економіка відчула позитивний ефект від ЗВТ з Євросоюзом, як можна швидше.

 

«Ви побачите, що коли буде все зроблено, буде користь для наших виробників. Я думаю, ми йдемо правильним шляхом і повинні зробити у Вільнюсі те, що повинні зробити», - зазначив Ігор Прасолов.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json