Бориспіль, Укрхімтрансаімак та Маріупольський морський торговий порт отримають нових керівників

1 грудня 2016 року завершився конкурс на керівників: ДП Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, ДП “Укрхімтрансаміак” та ДП “Маріупольський морський торговий порт”. Комітет з призначень обрав за конкурсом та рекомендував на посаду керівника “Борисполя” - Павла Рябікіна, “Укрхімтрансаміака” - Павла Шебесту, “Маріупольського порту” - Олександра Олійника.  

“Наприкінці листопада у Парламенті я публічно пообіцяв, що до 2 грудня ми завершимо проведення прозорих конкурсів і ці підприємства отримають нових керівників. Перед ними [керівниками] стоять важливі завдання - налагодити ефективну роботу держпідприємств. Переконаний, що для цього є усі необхідні передумови ”, - прокоментував завершення конкурсів перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

Павло Рябікін, переможець конкурсу на посаду керівника аеропорту “Бориспіль”, має 29 років професійного досвіду, зокрема в авіакомпанії «Експрес Авіа», ТОВ «РК Партнери», ТОВ «РОЦ «Зелений порт». Павло Рябікін також був депутатом України третього скликання, а у 2005-2006 займав посаду заступника Міністра транспорту та зв’язку України. З 2014 року працює в Київській міській адміністрації, займаючись питаннями інфраструктури та транспортного будівництва. Конкурсна пропозиція: http://bit.ly/2gBSGs4.

Павло Шебеста, переможець конкурсу на посаду керівника ДП “Укрхімтрансаміак”, має понад 23 роки професійного досвіду, що включають роботу на позиції менеджера у компаніях “Johnson & Johnson”, “Zentiva International”, “Сперко Україна”. З травня 2015 Павло Шебеста працює менеджером з розвитку бізнесу в компанії “BLOCK Technical AG”, Швейцарія. Конкурсна пропозиція: http://bit.ly/2gLyvII.

Олександр Олійник, переможець конкурсу на посаду керівника ДП “Маріупольський морський торговий порт”, має 24 роки досвіду  роботи на цьому ж підприємстві на посадах інженера, начальника декількох відділів, а також директора порту. У 2009 - почесний працівник транспорту України. Конкурсна пропозиція: http://bit.ly/2gY8eJP.

Всі три керівники були обрані в порядку конкурсного відбору для найбільш важливих держпідприємств, визначеного постановою КМУ від 03.09.2008 № 777. Конкурси проходили у 2 етапи: 1) попередній відбір кандидатів на рівні комісій при Комітеті з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств, 2) відбір на рівні Комітету з призначень. У порівнянні з попередніми процесами відбору, кількість членів Комітету з призначень збільшилася з 9 до 18. З повним складом Номінаційного комітету можна ознайомитися тут: http://bit.ly/2gapWpn.

Конкурс на посаду всіх трьох підприємства було оголошено 5 вересня 2016 року. У конкурсі на керівника Міжнародного аеропорту “Бориспіль” взяло участь 26 претендентів, ДП “Укрхімтрансаміак” - 32 претендентів, ДП “Маріупольський морський торговий порт” - 6 претендентів.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json