Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про початок перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну аміачної селітри походженням з РФ

24 травня 2013 року в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України відбулось засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, на якому було прийнято рішення про порушення та проведення перегляду антидемпінгових заходів, щодо імпорту в Україну нітрату амонію (аміачної селітри) походженням з Російської Федерації, у зв’язку з закінченням строку їх застосування.

Рішення було прийнято за результатами розгляду вимоги вітчизняних підприємств ПАТ "Азот", ПАТ "Рівнеазот", ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот" і ПАТ "Концерн Стирол".

На думку Комісії, вимога українських підприємств містила достатньо обґрунтованої інформації, що у разі припинення дії антидемпінгових заходів продовжиться імпорт в Україну нітрату амонію (аміачної селітри) походженням з Російської Федерації за демпінговими цінами, що заподіюватиме шкоду національному товаровиробникові.

На підставі аналізу та перевірки інформації, отриманої в рамках проведення перегляду від експортерів, імпортерів, національного товаровиробника, а також органів виконавчої влади в Україні буде визначено, чи потребують антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну нітрату амонію (аміачної селітри) походженням з Російської Федерації продовження або скасування.

Нагадаємо, що дія остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну нітрату амонію (аміачної селітри) походженням з Російської Федерації завершується 28.06.2013 (через п’ять років з дня їх застосування).

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json