Програма компенсації ЄСВ для юридичних осіб: умови та терміни

Ще одна програма для підтримки бізнесу на час посилення карантинних обмежень - це одноразова компенсація суб’єктам господарювання ЄСВ.

Скористатися програмою можуть тільки юридичні особи, чия діяльність буде тимчасово призупинена у зв'язку з посиленням карантинних обмежень (https://bit.ly/2WextdF). Розмір одноразової компенсації розраховується як середнє значення сплаченого ЄСВ за останні 10 місяців. 

Для отримання допомоги необхідно в період з 14 до 21 грудня подати до територіального органу ДПС за місцем обліку заяву в електронній формі з використанням засобу кваліфікаційного електронного підпису.

В заяві необхідно вказати:

  • код територіального органу ДПС;

  • назву територіального органу ДПС;

  • інформацію про суб’єкта господарювання (податковий номер, найменування, контактний телефон);

  • код та назву основного виду економічної діяльності згідно з КВЕД;

  • банківські реквізити для перерахування суми (рахунок IBAN);

  • ПІБ та підпис керівника.

Заява розглядається територіальним органом ДПС протягом трьох робочих днів з дня її отримання. 

Про результати розгляду заяви суб’єкту господарювання надсилається квитанція про внесення даних заяви до реєстру (друга квитанція), яка формується в автоматичному режимі (в електронній формі) та є підтвердженням внесення даних заяви до реєстру.

Важливо зазначити, що відшкодування зможуть отримати компанії, які не мають заборгованості зі сплати ЄСВ на дату набрання чинності Законом, тобто станом на 10 грудня 2020 р. 

Ознайомитись з інфографікою можна у вкладенні.

Інфграфіка_компенсація ЄСВ

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json