Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
єРобота: Підприємиця відкрила власне виробництво дитячого одягу в Павлограді
18.03.2023 | 10:00 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Тетяна Єгорова – мешканка Харкова, на початку бойових дій вимушено покинула рідне місто та переїхала до Павлограду, що на Дніпропетровщині. Маючи спеціальну освіту техніка-технолога швейного виробництва та досвід ведення бізнесу, Тетяна прагнула втілити мрію - налагодити виробництво власного бренду Fluffykids, що націлений на створення оригінального дитячого одягу.

Дізнавшись про урядову програму мікрогрантів “Власна справа”, вона зрозуміла, що має шанс для реалізації мрії. Подала заяву на мікрогрант і отримала його. На ці кошти закупила сировину та обладнання (тканини, швейно-вишивальну машину, термопринтер). Планує працевлаштувати одну людину, а в майбутньому розширити виробництво та винайняти ще більше працівників.

За словами Тетяни Єгорової, її проєкт особливий тим, що націлений цілком на дитячу аудиторію, а одяг створений за мотивами улюблених дитячих мультфільмів, супергероїв та тварин. Кожна модель ретельно розробляється та шиється з якісних матеріалів, в першу чергу безпечних для дитини.

«Моя мета – якісний продукт, який буде приносити радість малечі та їхнім батькам. Я дуже рада, що завдяки мікрогранту втілю в життя свою давню мрію та надам можливість працювати іншим людям, адже наразі це найголовніше. Працюємо на спільну перемогу», - зазначила Тетяна Єгорова.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2