Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку стане потужним центром реалізації державної економічної політики
23.04.2013 | 16:27 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов ініціював масштабний проект з модернізації Міністерства. Мета реформування: перетворення Міністерства в потужний центр формування та реалізації економічної політики. 23 квітня  Ігор Прасолов зустрівся з представниками компаній «ERNST & YOUNG» та PricewaterhouseCoopers («PwC Україна») для обговорення перспектив співпраці в рамках започаткування проекту з модернізації Міністерства.

«У нас є власні напрацювання, а у вас - великий досвід роботи та розуміння українського ринку. Проаналізувавши нашу діяльність і застосувавши передовий світовий досвід, ми хочемо побудувати ефективне міністерство, обравши найбільш оптимальний варіант управління економікою саме в Україні », - акцентував Ігор Прасолов.

У рамках роботи над проектом з модернізації Мінекономрозвитку,  у січні 2013 року було розроблено Концепцію реформування Міністерства, де визначені цілі, напрями та етапи реформування Мінекономрозвитку, а у лютому-березні - проведено перший етап відбору міжнародних консалтингових компаній. При їх ретельному відборі враховувались досвід роботи компаній, у тому числі й на українському ринку, підходи до роботи над проектом, ступінь деталізації проекту, тощо.

«Ми готові повністю вас підтримувати, бо для нас це не тільки цікаве завдання зробити консультаційний проект, ми знаємо, що ви робите і хочемо, щоб у вас все вийшло, щоб бізнесу - і українському, і світовому - комфортно працювалося в Україні», - сказав представник «ERNST & YOUNG» Артем Козловський.

У рамках другого етапу відбору Міністром було запропоновано «ERNST & YOUNG» та PricewaterhouseCoopers («PwC Україна») підготувати пропозиції стосовно етапів, орієнтовного графіку робіт та організаційного забезпечення реалізації проекту з модернізації Міністерства. А 23 квітня відбулося обговорення пропозицій та перспектив подальшої співпраці.

«Нам потрібно дуже швидко визначитися і приймати рішення в максимально стислі терміни, з тим, щоб вже після травневих свят приступити до роботи», - підкреслив Міністр.   

IMG port.JPG
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json