Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

05
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку бере участь у процесі обрання Гендиректора СОТ
29.03.2013 | 18:05 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Цього року члени Світової організації торгівлі обирають нового Генерального директора. Нагадаємо, країнами – членами СОТ було висунуто наступні кандидатури: А. К’єрематен (Гана); А. Гонсалес (Коста Ріка); М. Пангесту (Індонезія); Т. Гросер (Нова Зеландія); А. Мохамед (Кенія); А. Хіндаві (Йорданія); Е. Бланко (Мексика); Т. Барк (Республіка Корея); Р. Азеведо (Бразилія).

У рамках цього процесу керівництвом Мінекономрозвитку проводяться зустрічі із офіційними представниками країн, що висунули кандидатів на посаду Генерального директора Світової організації торгівлі, з метою їх представлення та підтримки.

На даний час відбулись зустрічі із Послом Мексиканських Сполучених Штатів в Україні пані Бернісою Талаверою, Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні Нінік Кун Нар’яті, Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Кім Ин-Цжуном, Послом Нової Зеландії при ЄС Вангелісом Віталісом, заступником Міністра розвитку, промисловості та торгівлі Бразилії Алесандро Тейшейрою.

На зустрічах було обговорено поточний стан співпраці між країнами в рамках СОТ, перспективи розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва, а також шляхи сприяння взаємній торгівлі та інвестиціям між державами.

Іноземні делегації представили інформацію про своїх кандидатів на посаду Генерального директора СОТ і висловили прохання надати підтримку цим кандидатурам.

У свою чергу представниками Мінекономрозвитку було зазначено, що Україна високо цінує досвід кандидатів у проведенні ефективної міжнародної торговельної політики, який може стати їм у нагоді при вирішенні складних питань в організації.

При цьому Мінекономрозвитку продовжує роботу із вивчення й аналізу досвіду кандидатів та їх програм роботи на посаді Генерального директора СОТ, за підсумками чого буде сформовано позицію України під час проведення відповідних консультацій та, зокрема, першого туру відбору, який відповідно до процедури відбудеться 2-9 квітня.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json