Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

01
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото
Інна Мєтєлєва зустрілась з представниками Американської торговельної палати в Україні
09.10.2019 | 11:02 | Прес-служба Мінекономіки

8 жовтня заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва провела зустріч з представниками Американської торговельної палати в Україні на чолі з віце-президентом Американської торгівельної палати Тетяною Прокопчук.

У ході зустрічі були обговорені питання галузі сільського господарства та харчової промисловості, зокрема: розширення міжнародної співпраці та залучення міжнародно-технічної допомоги, розвиток сільської території, сільськогосподарська кооперація, фермерство, органічні продукти тощо.

“Розвиток агропромислового комплексу знаходиться у фокусі Міністерства. Серед наших пріоритетів - приєднання до електронної системи “The HUB”, щодо обміну електронними фітосанітарними сертифікатами, а також демонополізація ринку фітосанітарних процедур та забезпечення доступу приватних фітосанітарних лабораторій”, - зазначила Інна Мєтєлєва.

Також учасники зустрічі обговорили інші важливі аспекти для розвитку українського агропромислового сектору, зокрема, сприяння розвитку експорту та підтримки внутрішнього ринку харчової продукції, визнання еквівалентності системи сертифікації насіння України з вимогами ЄС, а також врегулювання питання імпорту харчових продуктів з оригінальним маркуванням, стікерування яких здійснюється на території України.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json