Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

27
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
У нас багато спільних економічних інтересів з країнами СНД, які активізують наші економіки - І. Прасолов
14.06.2013 | 17:29 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Документи, які обговорювалися і підписувалися в Астані та Мінську, красномовно свідчать про те, що Україна чітко усвідомлює: подальший розвиток співпраці з країнами Митного союзу і ЄЕП принесе їй великий позитивний ефект. На цьому акцентував увагу Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у ході дискусії «Розвиток Митного Союзу та економічної інтеграції країн СНД: перспективи українського бізнесу», яка відбулася в рамках Першої міжнародної бізнес-конференції "ABC: Ukraine & Partners".

Крім того, Ігор Прасолов відзначив: і в Україні, і в Росії, на рівні міністерств, Євразійської комісії обговорюється багато питань, які потрібно вирішити, щоб національним виробникам і експортерам було комфортно працювати. А яскравим підтвердженням необхідності поглиблювати і розширювати співпрацю з країнами СНД Ігор Прасолов назвав свою останню поїздку до Білорусі.

«Моя остання поїздка до Республіки Білорусь підтвердила, що у нас багато спільних економічних інтересів і сфер співробітництва, які активізують економіки як України, так і країн Митного союзу. У Білорусі йшлося про оновлення парку сільгосптехніки, зокрема, тракторів і комбайнів. Якщо Україна поставила перед собою завдання вирощувати до 80 млн. тонн зерна, то нам необхідно щорічно оновлювати до 3-5 тис. тракторів», - сказав Міністр.

Ігор Прасолов також зазначив, що мова йде про подальше розширення співробітництва в самому широкому сенсі - як в економічній, так і культурній сфері.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json