Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

27
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
IMG_7591b.jpg
У Києві обговорили актуальні питання торговельно-економічного співробітництва України з ЄС
25.07.2013 | 19:05 | Прес-служба Мінекономрозвитку

В економіку України у І кварталі 2013 року іноземними інвесторами вкладено понад 1,5 млрд. дол. США іноземних інвестицій. Про це йшлося 25 липня на першому установчому засіданні Діалогу Україна-ЄС з питань бізнес-клімату.

Українську делегацію очолив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, а європейську – заступник Генерального Директора Генерального Директорату Європейської Комісії «Торгівля» Пітер Балаш.

У ході засідання обговорювались питання поліпшення інвестиційного клімату в Україні та розвитку підприємницької діяльності, зокрема, оподаткування, митна сфера, гармонізація стандартів. Особливу увагу приділено актуальним питанням, з якими стикаються українські та європейські компанії у ході двостороннього торговельно-економічного співробітництва.

«Ми хочемо відзначити, що прогрес у вирішенні проблемних питань, які порушують наші іноземні партнери, очевидний. Ми на постійній основі ведемо діалог, зокрема, з представниками Європейської бізнес асоціації, Американської торгової палати. Переконаний, що наш діалог - це реальна можливість шляхом обговорення, оцінок і пропозицій вивести торгово-економічні відносини України та ЄС на більш високий рівень, зробити ринок України більш відкритим для іноземних інвесторів, сприяти розвитку бізнесу та зростанню економіки», - сказав Міністр Ігор Прасолов.

Він наголосив, що зустріч сприятиме підвищенню двостороннього товарообігу та ефективному вирішенню питань у сфері торгівлі та інвестицій, дуже важливими чинниками для досягнення цієї мети є своєчасний обмін інформацією між органами державної влади та тісна співпраця з представниками бізнесу.

Пітер Балаш зазначив, що вони готові до конструктивного обговорення питань, адже це не тільки дасть позитивні результати нинішньої зустрічі,  а й взагалі стане імпульсом для подальшого поглиблення партнерства між Україною та ЄС

«Так, існує багато проблемних питань, але деякі з них можна вже зараз задовільно вирішувати, з огляду на нещодавно прийняті в Україні законодавчі акти. Ми вважаємо, що більша частина цих проблем може бути успішно вирішена через активне впровадження цих змін у законодавстві. Саме це допоможе покращити показники української економіки», - сказав Пітер Балаш.

Сторони висловили упевненість, що започаткування Неформального Діалогу має стати вагомим сигналом діловим колам України та ЄС щодо нових можливостей для зростання бізнес-активності.

Нагадаємо, Діалог Україна – ЄС з питань бізнес-клімату став можливим завдяки Адміністративній домовленості про взаєморозуміння між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Генеральним Директоратом Європейської Комісії «Торгівля», який було укладено 25 лютого 2013 року у Брюсселі під час Шістнадцятого Саміту Україна – Європейський Союз.

 

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json