Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила застосувати антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну склотари медичного призначення походженням з РФ

24 травня 2013 року в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України відбулось засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, на якому були розглянуті та прийняті рішення, спрямовані на захист національного товаровиробника від недобросовісного (демпінгового) імпорту в Україну продукції.

Зокрема, за результатами проведення антидемпінгового розслідування, ініційованого національним товаровиробником ПАТ "Мар'янівський склозавод", прийнято рішення про застосування терміном на п’ять років остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну скляної тари медичного призначення місткістю до 0,15 л походженням з Російської Федерації. Рішення Комісії набирає чинності через 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про нього в газеті "Урядовий кур'єр".

Результати антидемпінгового розслідування засвідчили, що деякі російські підприємства експортували в Україну тару медичного призначення за демпінговими цінами, що заподіювало шкоду національному товаровиробникові.

Застосування антидемпінгових заходів позитивно вплине на поліпшення фінансово-економічного стану вітчизняного товаровиробника, призведе до нарощування обсягів виробництва та продажу продукції на внутрішньому ринку України.

Також це дозволить збільшити розміри внутрішнього інвестування у модернізацію виробництва з метою підвищення якості і конкурентоспроможності реалізованої продукції.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json