Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

15
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото
Мінекономіки презентувало новий бренд “Innovative Ukraine”
04.10.2019 | 17:12 | Прес-служба Мінекономіки

3 жовтня в рамках 59-ї серії засідань Асамблеї держав - членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності українська делегація на чолі з заступником Міністра - Торговим представником України Тарасом Качкою представила національну виставку-експозицію “Innovative Ukraine: From Soul to Brain”.

Концепцією бренду “Innovative Ukraine” передбачено висвітлення історії та традицій України, демонстрація сучасних інноваційних досягнень ТОП - стартапів України, а також діючих  моделей у сфері  інформаційних  та високих технологій.

“Сьогодні це честь для мене презентувати новий бренд “Innovative Ukraine”, який показує привабливість України для бізнесу та інвестицій. Це поєднання міцних традицій інноваційності, чіткого бачення сьогодення і відкритості до майбутнього. Ми представляємо країну, яка має довгу історію створення інновацій на всіх етапах свого існування”, - наголосив у своєму виступі Тарас Качка.

Бренд “Innovative Ukraine: From Soul to Brain” є візуалізацією української культурної спадщини у поєднанні з сучасними здобутками у сфері інновацій.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json