Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

09
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
У Мінекономіки проаналізували стан підготовки пріоритетних для держави інвестиційних проєктів
22.01.2021 | 16:24 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Сьогодні, 22 січня, у Мінекономіки відбулася міжвідомча нарада під головуванням заступниці Міністра Ірини Новікової щодо обговорення стану підготовки пріоритетних для держави інвестиційних проєктів до 2023 року. У зустрічі також взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, UkraineInvest та Агенції з питань підтримки державно-приватного партнерства.

“16 грудня Уряд затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів до 2023 року, а сьогодні вже розпочата робота над підготовкою близько 20 відсотків проєктів. Ця нарада дає змогу нам всім бути на одній хвилі та ефективно скоординувати подальші дії щодо підготовки інвестиційних проєктів”, - зазначила заступниця Міністра Ірина Новікова.

Так, наразі вже підготовлено 6 концептуальних записок здійснення державно-приватного партнерства (ДПП) щодо автомобільних доріг. Крім того, ведеться робота по залучення радників до підготовки проєктів ДПП у портовій інфраструктурі та фіналізується концептуальна записка здійснкння ДПП щодо залізничних станцій.

“Ми продовжуємо співпрацювати з міжнародними фінансовими організаціями. Зокрема, сьогодні  відбулась онлайн-зустріч між Мінекономіки, МОЗ України, IFC та Львівською міською радою щодо подальших кроків для запуску майбутніх проєктів ДПП у сфері охорони здоров’я”, - додала Ірина Новікова.

Нагадаємо, що до Переліку пріоритетних для держави інвестиційних проєктів до 2023 року увійшло близько 100 проєктів, зокрема у сферах охорони здоров’я, енергетики, транспорту, культурної та туристичної інфраструктури, спортивної інфраструктури, наукової та освітньої інфраструктури, переробної промисловості, поводження з відходами, природоохоронної сфери, надання послуг поштового зв’язку.

Наявність уніфікованого Переліку дозволяє ефективно планувати та використовувати ресурси держави та бізнесу з метою досягнення найкращого результату – надходження інвестицій, наповнення бюджетів, створення робочих місць, соціально-економічного розвитку.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json