Олексій Любченко: «Щоб країна отримала інвестиції - наша першочергова задача побудувати свідомі відносини між бізнесом та державою»

Перший віце-прем’єр міністр України Олексій Любченко на особистій сторінці у Facebook висловив свою позицію щодо інвестиційної політики та необхідності змін. 
«Сьогодні уряд працює над залученням інвестицій в країну. І для того, щоб країна отримала інвестиції - наша першочергова задача побудувати свідомі відносини між бізнесом та державою, щоб прозорі правила були для всіх однаковими для виконання». 
Він зауважив, що існуюча в країні практика ведення бізнесу не сприяє залученню інвестицій і потребує ґрунтовного реформування: «Не прийде інвестор у країну із олігархічними кланами, непрозорими правилами, відсутністю державних гарантій, інтегрованою корупційною системою». 
На думку першого віце-прем’єр міністра вже сьогодні державна інвестиційна політика відчуває опір олігархічних кланів, але вже пройдено «точку неповернення», і зворотнього шляху немає. 
«Незважаючи на складне становище, яке викликали пандемія та непроста геополітична ситуація, економіка відновлюється, зростає ВВП, наповнюється бюджет країни, розвивається малий та середній бізнес. Уряд працює і буде працювати над поліпшенням умов роботи бізнесу та спрощенням правил, але це потребує часу та взаєморозуміння між суспільством та державою. І ми обов’язково знайдемо цей консенсус», - запевнив Олексій Любченко.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json