Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

30
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото
Інна Мєтєлєва взяла участь у Міжнародній конференції щодо якості освіти та науки в аграрній сфері
17.10.2019 | 13:16 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 17 жовтня, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Дуальна форма здобуття освіти як одна з моделей поліпшення якості підготовки фахівців для аграрного сектору економіки України».

«Ми зацікавлені в тому, щоб аграрні навчальні заклади готували фахівців, які відповідають запитам ринку і трендам національного та світового розвитку економіки, а також поєднували в собі кращі міжнародні підходи в підготовці фахівців аграрної сфери, регіональну специфіку розвитку, а також максимально впроваджували сучасні технології та передові практики для студентів», - повідомила під час виступу Інна Мєтєлєва.

Також у ході дискусії експерти та учасники конференції обговорили запровадження підготовки фахівців за дуальної формою здобуття освіти в аграрних закладах та її вплив на якість підготовки кадрів для аграрної галузі. Окрема увага була приділена популяризації інформації щодо переваг підготовки фахівців за дуальною формою освіти серед освітян, науковців, представників бізнесу, громадських організацій, суспільства.  

Участь у конференції також взяли експерти з Федеративної республіки Німеччини,  Міністерства освіти і науки України, наукових установ, закладів освіти. 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json