Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

15
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото
Делегація Мінекономіки в Парижі презентувала результати впровадження принципів корпоративного управління ОЕСР держпідприємствами
18.10.2019 | 18:34 | Прес-служба Мінекономіки

17 жовтня 2019 року делегація Мінекономіки на чолі з Першим заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Павлом Кухтою у Парижі доповіла на засіданні робочої групи з управління державною власністю та приватизації Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).  

«При впровадженні однієї із ключових реформ в економічній сфері - реформи державних компаній, ми орієнтуємось на досвід розвинутих економік. Саме тому Україна поступово впроваджує кращі практики корпоративного управління державного сектору, що містяться в рекомендаціях ОЕСР. Результатом цієї роботи стане підвищення ефективності та прозорості як приватизації, так і управління підприємств, якими володіє держава», - відзначив Павло Кухта.

Українська делегація зробила розширену доповідь про впровадження “Керівних принципів ОЕСР щодо корпоративного управління державними підприємствами”, включаючи результати моніторингу звіту про реформу корпоративного управління “Нафтогаз України”, який був завершений минулого року, та аналізу корпоративного управління «Укренерго», який здійснюється експертами ОЕСР наразі. Обидва огляди фінансуються Урядом Норвегії.

Довідково 

“Керівні принципи ОЕСР щодо корпоративного управління державними підприємствами” є основоположним документом у сфері корпоративного управління держпідприємствами. Відповідність цим принципам дозволить Україні покращити управління держпідприємствами та вийти на новий рівень взаємодії з міжнародними контрагентами, інвесторами та кредиторами.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json