Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Мінекономіки ініціює проведення всеукраїнської роз'яснювальної кампанії із запобігання занесенню та поширенню коронавірусу COVID-19
26.02.2020 | 21:33 | Прес-служба Мінекономіки.

Уряд робить все можливе, аби не допустити поширення на територію України коронавірусу. Міністерство долучає Державну службу праці та Державну службу України із питань безпечності харчових продуктів, діяльність яких координує Мінекономіки, до інформаційних заходів.

“Завтра ми запускаємо всеукраїнську кампанію з інформування громадян про те, що потрібно робити, щоб не захворіти та запобігти поширенню хвороби. Для цього представники Держпраці та Держпродспоживслужби в найближчих два тижні відвідають місяця, де люди найвразливіші. Ми підемо у садки і школи, щоб вберегти дітей, а також охопимо сферу громадського харчування та торгівлі”, - зауважив міністр Тимофій Милованов.

Зокрема, робота Державної служби праці відбуватиметься за двома напрямками: відвідування 107 тисяч підприємств та роз’яснювальні заходи для роботодавців і 77 тисяч працівників на робочих місцях.  До інформування будуть залучені фахівці із гігієни праці, які використовуватимуть напрацьовані Міністерством охорони здоров'я та Всесвітньою організацією здоров'я матеріали для інформування. 

Водночас, Держпродспоживслужба спрямує зусилля понад 2 500 тисячі своїх фахівців на роз'яснювальну роботу в закладах шкільної та дошкільної освіти. Загалом планують охопити майже 27,6 тис шкіл та дитячих садочків.

Спеціалісти проводитимуть просвітницькі та роз’яснювальні бесіди з адміністрацією та педагогічним колективом навчальних закладів, бесіди з батьками, роздаватимуть інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я про те, як уберегтися від вірусу. Зручні формати поширення такої інформації будуть обговорюватись безпосередньо із керівниками навчальних закладів. Наразі вже надруковані відповідні інформаційні  роз'яснювальні листівки та брошури, які спеціалісти Держпродспоживслужби поширюватимуть в школах та садочках. 


 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2