Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

09
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі затвердила низку заходів щодо захисту національного виробника
02.09.2020 | 18:17 | Прес-служба Мінекономіки

2 вересня у Мінекономіки відбулося засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (МКМТ), за результатами якого прийнято низку рішень щодо захисту українських товаровиробників від недобросовісного та зростаючого імпорту.

Так, члени МКМТ розглянули питання щодо лібералізації спеціальних заходів стосовно імпорту в Україну кислоти сірчаної та олеуму незалежно від країни походження та експорту. Зокрема, вирішено внести зміни до чинного рішення про застосування спеціальних заходів шляхом встановлення єдиної квоти на імпорт сірчаної кислоти, незалежно від країни походження. Разом з тим, через місяць МКМТ додатково розгляне питання щодо доцільності подальшої лібералізації дії спеціальних заходів.

Також було підтримано внесення змін до рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі від 22.05.2020 "Про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну сталевих безшовних гаряче-деформованих труб походженням з Китайської Народної Республіки": у зв’язку зі згодою низки китайських компаній прийняти цінові зобов’язання – ці компанії будуть звільнені від сплати антидемпінгового мита за умови дотримання цінових зобов'язань.

Крім того, прийнято рішення про:

  • припинення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну шприців незалежно від країни походження та експорту без застосування спеціальних заходів;

  • припинення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну соди каустичної незалежно від країни походження та експорту без застосування спеціальних заходів;

  • порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну цементу походженням з Турецької Республіки.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json