Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

28
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Комерційний банк видав рефінанс майже на 1 млн дол. під 0% за програмою “5-7-9”
17.06.2020 | 11:29 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) видав кредит на рефінансування бізнесу під 0% на 21.4 млн грн в рамках оновленої програми «Доступні кредити 5-7-9».

“Підприємство з Рівненської області, що займається ливарним виробництвом і механічною обробкою деталей стало першим отримувачем дійсно великої підтримки і сплачуватиме 0% до 31 березня 2021 року”, - каже міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Антикризові заходи допоможуть підприємству швидше впорається з наслідками карантину, що відбилися на бізнесі, а також зберегти робочі місця.

На сьогодні клієнти вже 16 банків України мають можливість отримати позику за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»: Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк, Укрексімбанк, АКБ «Львів», ПУМБ, КРЕДОБАНК, Альфа-Банк, Банк Альянс, ТАСКОМБАНК, Банк Восток, Полікомбанк, Мегабанк, Райффайзен Банк Аваль, КБ «Глобус» та Креді Агріколь Банк. На цьому тижні Фонд розвитку підприємництва, який адмініструє Програму, планує підписання відповідної угоди з АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, що першим кредит в рамках антикризового пакету програми отримав власник агровиробництва з Львівщини.  Фермер зміг рефінансувати свій кредит на суму 1,1 мільйона гривень  в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» під 0% до кінця березня 2021 року.

Детальніше про можливості програми «Доступні кредити 5-7-9%» ви зможете дізнатися на сайті 5-7-9.gov.ua.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json