Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Україна готова до активного діалогу з Митним союзом у питанні введення обмежувальних заходів до українського експорту
10.07.2013 | 16:01 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Крім намірів, остаточних рішень щодо підвищення ставок мита з боку Митного союзу не приймалося, але якщо вони будуть прийняті - Україна в дискусіях та консультаціях готова відстоювати інтереси вітчизняних товаровиробників, зазначив Урядовий уповноважений України з питань співпраці з Російською Федерацією, державами-учасницями СНД, ЄврАзЕС та іншими регіональними об'єднаннями Валерій Мунтіян.

Він підкреслив, що прийняття антидемпінгових, компенсаційних та спеціальних заходів - це завжди питання переговорів, консультацій та дискусій. Тому питання можливого застосування Митним союзом таких заходів по відношенню до українською продукції також має обговорюватись з українською стороною.

«Як тільки буде прийнято рішення, якщо воно буде прийнято, невідомо чи Комісія за це проголосує, там є представники трьох країн, тоді з українською стороною мають провести консультації. У нас підписаний меморандум у сфері торговельних відносин з Євразійською економічною комісією», - зазначив Валерій Мунтіян.

На його думку, коли сторони в процесі консультацій донесуть одна до одної свої аргументи, буде прийняте правильне та зважене рішення.

«Ми вже сьогодні приступили до вивчення цих питань і зв’яжемось з Євразійською економічною комісією для того щоб не допустити цих заходів. Також аналогічна робота буде проведена і по лінії СОТ», - підкреслив Валерій Мунтіян.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json