Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

27
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
IMG_6886b.jpg
Україна продемонструвала найкращий результат за роки співпраці з Світовим банком
19.07.2013 | 16:20 | Прес-служба Мінекономрозвитку

У 2013 фінансовому році, (який завершився 30 червня) Україні вдалося досягти рекордного за всі роки співробітництва зі Світовим  Банком коефіцієнта вибірки коштів (частка вибраних коштів із загальної суми проектного портфелю). Про це повідомив на спільному засіданні щодо перегляду проектного портфелю Світового банку в Україні Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

«Протягом останніх років нам вдалось закласти підґрунтя для покращення стану портфеля проектів Світового банку в  Україні, сформувати структуру портфелю у відповідності до потреб української сторони. Це дозволило у 2013 фінансовому році досягти рекордного за всі роки співробітництва з Банком коефіцієнта вибірки коштів. Таким чином, в цьому році Україна зайняла 6 місце за обсягами вибірки коштів серед 22 країн регіону Європи та Центральної Азії. Також Україна посідає 5 місце в регіоні за обсягом портфелю, який складається з 10 проектів на загальну суму 2 млрд.  42млн. дол. США», - наголосив Міністр.

Він також зазначив, що досягненню таких високих показників вибірки коштів сприяла, запроваджена Мінекономрозвитку спільно з Банком, практика формувати кожні півроку чіткі плани-графіки виконання заходів в рамках інвестиційних проектів. Ці плани, що узгоджуються під час проведення спільних переглядів проектного портфеля, містять перелік заходів та планові показники вибірки в розрізі кожного діючого проекту. Таким чином, видно результативність виконаних заходів та економічний ефект від їх реалізації.

Директор Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фан  у своєму вступному слові високо оцінив пророблену роботу та окреслив перспективи на майбутнє.

«Нам важливо переконатися, що всі ресурси ефективно використовуються на реалізацію проектів, щоб громадяни відчули користь від цього і були закладені підвалини у подальший розвиток економіки України. За 12 місяців коефіцієнт вибірки зріс до 30 %. Це втричі більше, ніж за 18 років роботи Банку в Україні. Це результат копіткої роботи, дякую за це», - сказав Чімяо Фан.

Він також повідомив, що зважаючи на позитивну тенденцію, є можливість збільшення щорічного обсягу ресурсів для України з 500 млн. дол. до 1 млрд. дол. США за умови своєчасної реалізації проектів, а також впровадження необхідних реформ у відповідних секторах  економіки.

«При покращенні проектного портфелю, а він покращується, ми можемо збільшити кількість надходжень. Таку можливість передбачено Стратегією партнерства Світового банку з Україною на 2012-2016 фінансові роки. Ці гроші є дешевими і довгостроковими, а отже, важливо, щоб ми їх могли дати Україні», - сказав Директор Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json