Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
За 2 роки в Україні відбудуться зміни в структурі виробництва
17.04.2013 | 17:52 | Прес-служба Мінекономрозвитку

За 2 роки, що діятиме Державна програма активізації розвитку економіки в Україні можливо досягти певних зрушень у структурі виробництва. На цьому у ході інтерв’ю наголосив директор департаменту стратегічного планування Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Євген Олейніков.

Зараз українські підприємства виробляють продукцію переважно проміжного споживання, не розраховану на кінцевого споживача (тобто сировина та її переробка). Тому одне з важливих завдань, яке зазначене у Державній програмі активізації розвитку економіки на 2013-2014 рік – це змінити ситуацію і збільшити долю виробництв, що виготовлятимуть кінцеву продукцію.

«У 2013 році ще важко буде говорити про якісь конкретні результати. Але за 2 роки цілком можливо отримати певні досягнення. Зокрема,  з’явиться ряд підприємств, які будуть виробляти кінцеву продукцію. Крім того, я сподіваюсь, що за цей час зміниться ставлення бізнесу до питання розвитку виробництва  і прийде розуміння, що модернізація – це не красиве гасло, а життєва необхідність», - сказав Євген Олейніков.

 

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json