Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

27
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Україна перегляне антидемпінгові заходи щодо імпорту виробів з чорних металів без електричної ізоляції походженням з КНР
25.07.2013 | 16:46 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Україна перегляне антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну виробів, виготовлених з чорних металів без електричної ізоляції (за винятком виробів з корозійностійкої (нержавіючої) сталі та виробів для цивільної авіації) походженням з Китайської Народної Республіки у зв’язку із закінченням строку їх застосування.

Дане питання обговорювалось на засіданні Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі 25 липня.

Як повідомили у департаменті співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту Мінекономрозвитку, необхідність порушення та проведення зазначеного перегляду виникла через вимогу українського підприємства: ПАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур».

«За результатами аналізу та перевірки інформації, отриманої від експортерів, імпортерів, національного товаровиробника, органів виконавчої влади, буде винесене рішення про подовження чи відміну антидемпінгових заходів», - зазначили у департаменті.

Крім того за інформацією департаменту, на засіданні Комісії, за скаргою об'єднання підприємств «Укртрубопром», порушено антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну труб безшовних нержавіючих походженням з КНР.

«На підставі аналізу та перевірки інформації, отриманої в рамках проведення зазначеного антидемпінгового розслідування, буде визначатись доцільність застосування відповідних антидемпінгових заходів», - підкреслили у департаменті.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json