Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

07
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Україна та Канада презентували в СОТ Угоду про вільну торгівлю
21.06.2018 | 10:38 | Прес-служба Мінекономрозвитку

19 червня українська делегація взяла участь у засіданні Комітету з регіональних торговельних угод СОТ у Женеві. У ході засідання Комітету серед іншого розглядалась фактологічна презентація Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Відповідно до механізму прозорості у рамках Світової організації торгівлі (СОТ) країні-члени організації нотифікують про суттєві зміни у своїй торговельній політиці. До таких змін, зокрема, належить укладення угод про вільну торгівлю. Таким чином Секретаріат СОТ спільно з урядами країн-учасниць такої угоди готує короткий огляд її положень – фактологічну презентацію, яка розглядається на Комітеті з регіональних торговельних угод СОТ.

Представники канадської делегації підкреслили високу якість Угоди як міжнародного документа та важливість її впливу на сприяння торгівлі між обома країнами в майбутньому.

Нагадаємо, що положення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою, яка набрала чинності 01.08.2017,  розповсюджуються на взаємне зниження торговельних бар’єрів у торгівлі товарами,  а також містить положення щодо конкуренції, захисту прав інтелектуальної власності, державних закупівель, захисту навколишнього середовища, питань праці, санітарних і фітосанітарних заходів, технічних бар’єрів у торгівлі, вирішення спорів та механізму прозорості.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json