Україна та Канада презентували в СОТ Угоду про вільну торгівлю

19 червня українська делегація взяла участь у засіданні Комітету з регіональних торговельних угод СОТ у Женеві. У ході засідання Комітету серед іншого розглядалась фактологічна презентація Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Відповідно до механізму прозорості у рамках Світової організації торгівлі (СОТ) країні-члени організації нотифікують про суттєві зміни у своїй торговельній політиці. До таких змін, зокрема, належить укладення угод про вільну торгівлю. Таким чином Секретаріат СОТ спільно з урядами країн-учасниць такої угоди готує короткий огляд її положень – фактологічну презентацію, яка розглядається на Комітеті з регіональних торговельних угод СОТ.

Представники канадської делегації підкреслили високу якість Угоди як міжнародного документа та важливість її впливу на сприяння торгівлі між обома країнами в майбутньому.

Нагадаємо, що положення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою, яка набрала чинності 01.08.2017,  розповсюджуються на взаємне зниження торговельних бар’єрів у торгівлі товарами,  а також містить положення щодо конкуренції, захисту прав інтелектуальної власності, державних закупівель, захисту навколишнього середовища, питань праці, санітарних і фітосанітарних заходів, технічних бар’єрів у торгівлі, вирішення спорів та механізму прозорості.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json