Ігор Петрашко: Понад 1 млрд грн для бюджету вже отримано від приватизації спиртових активів

Від старту приватизації спиртової галузі, що розпочалася 15  жовтня 2020, було продано 18 спиртових активів, загальною вартістю понад  1 млрд грн.

Так, 23 грудня відбувся онлайн-аукціон з приватизації Кобиловолоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту. За об'єкт приватизації на торгах змагалися 5 компаній, а стартова ціна зросла в понад 3 рази – з 26 млн грн до 81,8 млн грн.

Також, сьогодні, 24 грудня на на аукціоні ДП Прозорро.Продажі було приватизовано майно Великолюбінського МПД. Запропонована ціна лоту складає понад 55 млн грн.

“Демонополізація спиртової галузі показує надуспішні результати. Вже є перший мільярд. Фінальні ціни від стартових зростають в рази, що свідчить про велику зацікавленість бізнесу в інвестиціях у цю сферу.  В результаті матимемо вигоди для всіх. Підприємства отримають ефективних власників, модернізацію виробництв, робочі місця. Держава - додаткові надходження до бюджету, можливість економічного відновлення”, - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Міністр додав, що найближчим часом відбудуться нові прозорі аукціони об’єктів спиртової галузі, тож очікуються нові рекорди.

«Нам довіряють як державі та вірять в те, що ринок змінюється та стає прозорим. Наразі у середньому в аукціонах беруть участь 3 учасники і цей показник продовжує зростати. Це демонструє довіру, зацікавленість та потенціал цього ринку. Нашим першим покупцем Nemiroff вже було отримано дозвіл на придбання активів Укрспирту — Немирівського МПД», — додала заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пані Світлана Панаіотіді

Докладніше про об’єкти ДП «Укрспирт» та найближчі аукціони читайте за посиланням: https://privatization.gov.ua/product-category/mala-pryvatyzatsiya/spirty/

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json