Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
В Україні реалізується Програма розвитку фінансового сектору
23.04.2013 | 18:21 | Прес-служба Мінекономрозвитку

В Україні реалізується друга фаза проекту технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку «Програма розвитку фінансового сектору (FINREP ІІ)», розрахована до 2017 року.  З цього приводу Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов зустрівся із Президентом та Генеральним директором консультаційної компанії з економічних та правових питань «Financial Markets International, Inc.» Чарльзом Сігером, а також із в.о. керівника Програми розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II) Віктором  Стеценком.

Мета проекту полягає у підвищенні рівня стабільності фінансового сектору і відновлення громадської довіри до фінансових ринків. Реалізація заходів проекту сприятиме зростанню прозорості, ефективності і безпеки фінансової системи України, відповідності українського ринку міжнародним стандартам і практикам, а також зниженню рівня ризиків, пов’язаних із фінансовою кризою.

«Міністерство серйозно зайнялося питаннями побудови термінових товарних ринків. USAID нам надавалася всіляка технічна допомога. Тепер вступає в етап реалізації друга фаза Проекту - FINREP ІІ. Для нас особливо цікаво, що один з головних компонентів даного проекту - це надання допомоги Україні в розвитку товарного сільськогосподарського ринку», - сказав Ігор Прасолов.

В рамках проекту заплановано впровадження наступних компонентів: посилення нагляду і регулювання фінансового сектору, розвиток фінансового ринку і ринку деривативів, підвищення рівня фінансової грамотності широкого загалу населення.

Чарльз Сігер у свою чергу висловив готовність і надалі надавати всебічну допомогу у рамках проекту і високо оцінив аграрний потенціал України.

«FINREP ІІ - це новий проект. Ми будемо надавати допомогу і в операційному плані - в організації біржі, клірингу, розрахунків, підходів. Звичайно, мається на увазі і робота над удосконаленням законодавства. Я вважаю, що Україна має всі можливості і стане сільськогосподарською наддержавою. І цьому процесу суттєво може допомогти спільні зусилля всіх зацікавлених українських осіб», - сказав Чарльз Сігер.

 

Довідково

Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) – найбільша за обсягами допомоги установа, яка вже понад 20 років робить внесок в сприяння економічному, соціальному та демократичному розвитку України.

На сьогодні за підтримки АМР США впроваджується 23 проекти із діючих 53 проектів американської технічної допомоги (зареєстрованих в Мінекономрозвитку).

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json