Оновлено склад Наглядової ради ДП “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ”

Заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді увійшла до складу Наглядової ради ДП “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” як представник держави. Відповідне рішення було затверджено Наказом Мінекономіки №1412 від 28.07.20.

Світлана Панаіотіді  - профільна заступниця Міністра, яка координує цілу низку напрямів, зокрема, відповідає за формування державної політики управління об’єктами державної власності, воєнно-промислової політики, публічних закупівель, конкурентної політики тощо.

«Я рада долучитись до команди в складі Наглядової ради. Ми готові разом із командою Прозорро.продажі та ФДМУ і надалі втілювати зміни, які важливі для нашої країни. Запуск прозорого ринку оренди державного та комунального майна – один із пріоритетів на сьогоднішній день».

Довідково

Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” засноване відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 20 березня 2018 року N 374,  є електронною торговою системою, мета роботи якого, прозора, швидка та ефективна реалізація державного майна, а також запобігання корупції, завдяки громадському контролю та розширенню кола покупців. Наглядова рада Державного підприємства “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” є органом управління підприємством, та виконує покладені на неї обов'язки відповідно до Статуту.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json