Інна Мєтєлєва спільно з представниками австрійського бізнесу обговорили напрями двосторонньої співпраці

Інна Мєтєлєва спільно з представниками австрійського бізнесу обговорили напрями двосторонньої співпраці

30 жовтня заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інна Мєтєлєва зустрілась з австрійськими компаніями, які працюють в АПК України на чолі з торговим Радником Посольства Австрії в Україні Ґабріелє Ґазельсбергер для посилення двостороннього співробітництва. 

Зокрема, на зустрічі обговорювались питання сільськогосподарської техніки, матеріально-технічних ресурсів, насіння, технології в тваринництві, ветеринарні сертифікати, розвиток органічного ринку, регулювання обігу ГМО.

Також під час зустрічі заступниця Міністра наголосила, що наразі формується низка експертних груп за відповідними напрямами, куди залучаються громадські організації, представники проектів міжнародної технічної допомоги для консультацій та експертного напрацювання та запросила австрійські компанії до активної співпраці. 

Зі свого боку представники австрійського бізнесу запевнили в підтримці та висловили готовність долучатися до робочих експертних груп за напрямами та надавати технічну підтримку і супровід фермерам та агровиробникам. 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json