Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Український аграрний сектор працює за європейськими стандартами
23.04.2013 | 11:25 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Україна в економічній сфері зробила усі необхідні кроки щодо підписання Угоди про асоціацію з ЄС. На цьому наголосив у ході інтерв’ю телеканалу урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій Пятницький.

Валерій Пятницький зазначив, що український аграрний сектор на сьогодні вже реально працює на європейському ринку, а отже, за європейськими вимогами (це стосується експорту олії соняшникової, багатьох зернових, меду, риби).

«Для українського аграрного бізнесу це не є якась новація, європейські вимоги  для них - вже сьогодні є реальністю, з якою вони працюють. І очевидно, що ми,  українські споживачі, від цього  виграємо, бо якщо вже виробник працює за європейськими стандартами, то він їх використовує універсально, а не вибірково», - зазначив Валерій Пятницький.

Наочний приклад: нещодавно українські підприємства, які займаються птахівництвом отримали право на експорт своєї продукції на європейський ринок. Цьому передував ряд заходів: підприємства реалізували цілий комплекс необхідних технологічних новацій, що забезпечили випуск продукції певних стандартів, пройшли відповідний аудит. Серйозну роботу провела також ветеринарна служба, яка підтвердила свою здатність контролювати процес виробництва. Відтак, українські підприємства птахівництва будуть експортувати власну продукцію супроводжувану документами українських контролюючих органів з підтвердженням якості цієї продукції і гарантією її відповідності європейським вимогам. Це завдання, яке  бізнес і державні органи виконали у тісній співпраці.

 

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json