Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

25
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Оновлена програма “доступні кредити 5-7-9%” дозволить підприємцям отримати до 35 млрд грн., - Ігор Петрашко
16.04.2020 | 16:53 | Прес-служба Мінекономіки

Розмір кредитного портфелю за оновленою програмою “доступні кредити 5-7-9%” оцінюється в 35 млрд грн. Саме такий розмір коштів зможуть потенційно отримати мікро- та малі підприємці за попередніми оцінками фахівців. Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі одного з каналів.

“При плануванні програми ми розраховували розмір кредитного портфелю до 35 млрд грн. Якщо будемо бачити, що потреби більші, то суму збільшуватимемо”, - прокоментував Міністр. 

За його словами, звернувшись до банківських установ, підприємства зможуть отримати нульову ставку на свої діючі кредити до 31 березня 2021 року. Умовою отримання такої підтримки від держави є збереження робочих місць.

“Перше – ми хочемо зберегти робочі місця. І друге – ми хочемо допомогти підприємцям пережити цей складний період падіння продажів, падіння виробництва і торгівлі”, - зазначив Ігор Петрашко. 

Наразі по програмі вже надають кредити всі державні банки та декілька приватних. Їхня кількість буде збільшуватись по мірі затребуваності та підписання відповідних договорів з Фондом розвитку підприємництва.  

Більше корисної інформації для бізнесу в умовах карантину тут: https://sme.gov.ua/covid19/. Інформація про «Доступні кредити 5-7-9%» тут: https://sme.gov.ua/579start/.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json