Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Підписані Україною і країнами СНД документи дали можливість не втратити позиції у співпраці – В. Мунтіян
14.06.2013 | 17:25 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Підписані Україною і країнами СНД документи дали можливість не втратити позиції у співпраці, зруйнували бар’єри в економічному партнерстві,  а ринок країн Співдружності і Митного союзу залишився для України відкритим. На цьому наголосив у ході дискусії «Розвиток Митного Союзу та економічної інтеграції країн СНД: перспективи українського бізнесу» в рамках Першої міжнародної бізнес-конференції "ABC: Ukraine & Partners" Урядовий уповноважений з питань співробітництва з РФ, державами-учасницями СНД, Євразійського економічного співробітництва та іншими регіональними об’єднаннями Валерій Мунтіян.

«У світі формується нова система координат. Ми повертаємося до трьох основних «китів» - основних факторів виробництва - земля, труд і капітал. Україна має унікальний потенціал, але для того, щоб його реалізувати в умовах глобалізації, необхідно ефективно провести процеси регіоналізації», - сказав Валерій Мунтіян.

Говорячи про позитивні зрушення у партнерстві з СНД, Урядовий уповноважений зазначив: по-перше, Україна виступила з ініціативою і сформувала стратегію економічного співробітництва з країнами СНД до 2020 року. Це, за словами Валерія Мунтіяна, фактично основний план розвитку партнерства з країнами СНД на довгострокову перспективу. По-друге,  країнами Співдружності була запропонована базова міждержавна програма інноваційного розвитку. І це, на думку Валерія Мунтіяна, актуальний і необхідний крок, бо саме інвестиційні технології можуть дати найбільший  приріст ВВП.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json